HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Babylife, Türkiye’de kurulmuş bir anonim şirket olup, dünyadaki en modern teknoloji ile donatılmış ve halen dünya pazarının % 80’nini elinde bulunduran Thermogenesis sistemlerini Türkiye’de kurmakla yetkili tek kuruluştur. Gerek otolog gerekse allojenik kordon kanı saklanması çok ciddi, uzun vadeli ve suiistimale açık bir konudur.

Babylife, bu bilinçle yola çıkıp kendi kordon kanı bankasını açmadan önceki 10 yıllık süreçte Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi kordon kanı bankalarının kurulması ve sürdürülmesinde iş birliği yaparak allojenik ve otolog kordon kanı bankacılığı deneyim ve birikimini arttırmıştır.

Babylife, kök hücre ve hücresel tedavilerdeki gelişmelere paralel olarak kordon kanı bankacılığının yanı sıra ‘‘İnsan Hücre ve Doku Üretim Merkezi’’ kimliğiyle de gerek rutin gerekse araştırma faaliyetlerini Akdeniz Üniversitesi Teknokent yerleşkesinde 120 m2‘lik GMP laboratuvarında başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyonumuz

Kordon Kanı Bankacılığının; ülke içerisinde ve uluslararası arenada bilimsel ve kurumsal olarak en üst düzeyde, en yüksek teknoloji ve standartlarda, yasal çerçeve içinde, güvenilir ve saygın bir şekilde yapılmasıdır.

 

Misyonumuz

Kordon Kanı Saklanmasının uzun ve kısa vadede olumlu taraflarının ülke hizmetine ve bilim dünyasına sunulması.

Kalite Politikamız

Open chat
Bize Yazın
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz.